user_mobilelogo

Aktuality

Vzhledem k požadavkům na větší byty v domě SO 02, došlo k úpravě půdorysu ve 2.NP. Byty 2 a 3 byly upraveny na velikost 3+KK. Tím se zmenšil byt 4 na velikost 1+1. Současně s tím došlo ke změně velikosti i ke změně ceny. Více detailů najdete v podrobnostech o bytu 4. 

 

V rámci max. zrychlení vyřizování stavebního povolení projektu Bydlení u zámku, jsme požádali stavební úřad o sloučení územního rozhodnutí a stavebního řízení.

Na základě připomínek městského architekta jsme upravili vzhled balkónů v bytovém domě SO 01/01, které jsou viditelné z parkoviště autobusů před restaurací Lihovar. Lodžie u ostatních bytových domů (SO 01/02 a SO 02), které mají výhled do atria budov, zůstanou nezměněny! 

Zde je možné si stáhnout kompletní výkres v PDF.

 

 

Informace o bytech jsou od dnešního dne doplněny o popis vybavení interiéru. Naleznete zde popis podlahových krytin, obkladů, vybavení koupelen a WC. Okna budou ve všech bytech dřevěná.

 

Opravy zámecké sýpky, která je součástí atria bytových domů Bydlení u Zámku, finišuje. Zámecká sýpka má nový plášť, probíhá demolice bývalého psího útulku, probíhá realizace přípojky teplovodu pro celý areál, je uzavřená smlouva na realizaci připojení el. energie.

  

Součástí atria bytového komplexu Bydlení u zámku je budova bývalé sýpky. Tato zchátralá budova bude v rámci výstavby rekonstruována. Obdrželi jsme stavební povolení na první fázi - oprava střechy a započali práce. V druhé fázi bude opraven celkový vnější vzhled.

 

IFRE a.s

tel.: 724 461 020

email: info@ifre.cz

nebo se stavte: Nad Zámkem 1072, Třebíč