user_mobilelogo

Aktuality

Na základě Vašich dotazů jsme sekci "Standard interiéru" doplnili o výrobce a provedení oken. Doplňky k oknům nad rámec standardu Vám zašleme na vyžádání.

 

Dne 17.5.2018 vydal Městský úřad v Třebíči prostřednictvím odboru výstavby rozhodnutí o povolení stavby bytových domů v lokalitě Nad Zámkem.

Vyjádření je k nahlédnutí zde.

 

Na základě Vašich položených dotazů jsme provedli aktualizaci sekce Často kladené otázky a odpovědi. Podívejte se, na co se ptali jiní zájemci o projekt Bydlení u zámku.

FAQ - Často kladené otázky a odpovědi

 

 

Vzhledem k požadavkům na větší byty v domě SO 02, došlo k úpravě půdorysu ve 2.NP. Byty 2 a 3 byly upraveny na velikost 3+KK. Tím se zmenšil byt 4 na velikost 1+1. Současně s tím došlo ke změně velikosti i ke změně ceny. Více detailů najdete v podrobnostech o bytu 4. 

 

V rámci max. zrychlení vyřizování stavebního povolení projektu Bydlení u zámku, jsme požádali stavební úřad o sloučení územního rozhodnutí a stavebního řízení.

Na základě připomínek městského architekta jsme upravili vzhled balkónů v bytovém domě SO 01/01, které jsou viditelné z parkoviště autobusů před restaurací Lihovar. Lodžie u ostatních bytových domů (SO 01/02 a SO 02), které mají výhled do atria budov, zůstanou nezměněny! 

Zde je možné si stáhnout kompletní výkres v PDF.

 

 

IFRE a.s

tel.: 724 461 020

email: info@ifre.cz

nebo se stavte: Nad Zámkem 1072, Třebíč